Hypotéka

Vyřídím vám nejvýhodnější hypoteční úvěr. Starosti s vyřizováním hypotéky přenechte na mně, ušetříte tak svůj čas.

MUDr. Lukáš Pospíšil
S paní inženýrkou Nepožitkovou jsme s bratrem řešili koupi naši nemovitosti. Musim říct, že od začátku byl přístup velice příjemný, profesionální a hlavně lidský. Vše nám vždy vysvětlila a starala se, aby jsme byli, jako klienti nejvíce spokojení. Je vidět, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí a vše dělá pro své klienty. V dnešní době je těžké najít člověka, který svoji práci dělá poctivě a pro klienty. Paní inženýrku bych doporučil a pokud bych měl někdy řešit koupit nemovitosti, finanční poradenství, tak bych se obrátil na paní Nepožitkovu. Za její služby děkuji.
Hypotéka
Petra Kelarová
Paní Nepožítková je naprostý profesionál ve svém oboru. Pomohla nám vyřídit vše potřebné ke koupi domu, zejména hypotéku, která byla poměrně složitá. Bez ní bychom jen těžko vše vyřídili. Navíc je velmi lidská a ochotna pomoci jak jen to jde.
Hypotéka
Mgr. Jaromír Pavlík
Pracuji trvale v Praze, v Olomouci jsem potřeboval zařídit úvěr na rekonstrukci bytu. Paní makléřka všechno zařídila a svou profesionalitou mě přesvědčila, že jejích služeb rád využiji i v budoucnosti. Jsem zvyklý na kvalitu a spolehlivost. V tomto ohledu obstála na výbornou. Doporučuji.
Hypotéka
Bc. Michal Lakomý
Paní Ing. Ivanu Nepožitkovou mohu jen doporučit Vám všem, kteří jste si ještě nevybrali svého hypotečního poradce. Její práce je profesionální, pečlivá a osobní přístup je prostě a jednoduše k nezaplacení. Probrala se mnou všechny reálné možnosti, doporučila mi tu nejlepší a vše ostatní zařídila. S ženou jsme šli do banky jen k podpisu. Opravdu vřele doporučuji.
Hypotéka
Michal Satke
Paní Ing. Ivana Nepožitková PhD. svým profesionálním přístupem dopomohla mé osobě, jakožto i mé rodině velmi rychle a za výborných podmínek sjednat a téměř bezstarostně vyřídit hypoteční úvěr na můj nový vysněný rodinný dům v Olomouci. Dále ještě musím podotknout, že mám již předchozí zkušenosti se sjednáváním hypoték, ale nikdy jsem se neshledal s takovou spolehlivostí jako u paní Nepožitkové, která disponuje velmi vstřícným přístupem a příjemným vystupováním. Potencionálním klientům mohu vřele doporučit.
Hypotéka
Manželé Ondráčkovi
S paní Nepožitkovou jsme spolupracovali při koupi pozemku a vyřizování hypotéky. Její přístup byl velice osobní, profesionální a hlavně aktivní. Vzhledem k tomu, že jsme s koupí ani prodejem nemovitostí neměli žádné zkušenosti z minulosti, byl její přístup z naší strany přijat s díky. Byla příjemná, obětavá a v mém případě i velice trpělivá. Doporučujeme.
Hypotéka
Michal Šibera
V loňském roce jsem na doporučení známého kontaktoval paní Ing. Ivanu Nepožitkovou, která mi vyjednala hypoteční úvěr na koupi nemovitosti za podmínek, se kterými jsem byl nadmíru spokojen. Její přístup k vyřízení úvěru byl profesionální, vše zajistila a zkontrolovala, prakticky jsem se o nic nemusel starat, jednání v bance a následné čerpání úvěru proběhlo zcela bez problémů. Vřele doporučuji využít služeb paní Nepožitkové.
Hypotéka
Martina Vajdová
S přítelem jsme chtěli koupit dům. Paní Ing. Nepožitková jednala velmi ochotně a poradila ve všem, co bylo potřeba ke koupi domu včetně vyřízení hypotéky. Její profesionální přístup, důslednost a orientace, jak na finančním, tak realitním trhu, se dnes opravdu špatně hledá. Spoustu věcí vyřídila za nás, takže jsme měli ušetřeno hodně práce na některých úřadech. Úvěr i převod peněz proběhl bez problémů, taktéž přepis na katastru. Pokud budeme kdykoliv něco kupovat, či prodávat, s jistotou se opět rádi obrátíme na paní Ing. Ivanu Nepožitkovou. Rozhodně doporučuji!
Hypotéka
Ing. Michal Řehulka
S mojí životní partnerkou jsme byli postaveni před důležitý krok v životě a to koupě nového bytu, kvůli rozrůstající se rodině. Děti potřebují ke spokojenému životu nejen lásku, ale také dostatek místa pro vlastní realizaci. Jelikož nejsem kovaný, ani moje žena, v oboru realit a poskytování hypoték, hledali jsme pomocnou ruku. Tu nám nabídla paní Ing. Ivana Nepožitková. Právě paní Nepožitkové vděčíme za to, že naše dítě a druhé. které je na cestě má zajištěné spokojené a prostorné bydlení v bytě 3+kk. Paní Nepožitková nás svojí nesmírnou ochotou, pracovitostí a flexibilitou provedla všemi nástrahami, které představuje dnešní situace na trhu s realitami a zejména pak poskytování Hypotečních úvěrů. Její pomoci si moc vážíme a jsem za ni rádi. Mohu za sebe a věřím že i za ženu, vřele paní Nepožitkovou doporučit všem, kteří řeší své bydlení. Paní Nepožitková je zkrátka veliký PROFESIONÁL ve svém oboru!
Hypotéka
Dagmar Hamplová
S paní inženýrkou Nepožitkovou, spolupracuji  při pronájmu mých nemovitostí již mnoho let. Jednání s ní je vždy perfektní, precizní a profesionální. Mohu ji všem vřele doporučit jak ke zprostředkování pronájmu nebo prodeje nemovitostí,  tak i  k vyřízení  hypotečního úvěru, který mi velmi rychle vyřídila za skvělých podmínek u České spořitelny.
Hypotéka