Reality

Patřím k nejschopnějším makléřům v Olomouci. Ušetřím vás chyb, špatných odhadů a zklamání při prodeji nemovitostí.

Mgr. Kateřina Valentová
S manželem jsme prodávali byt sice v osobním vlastnictví, ale s 1/3 podílem na společném rodinném domě. Hned od počátku jsme věděli, že to nebude jednoduché, a proto jsme se obrátili o pomoc na paní ing. Ivanu Nepožitkovou. A jen díky její profesionalitě, dlouholetým zkušenostem a taktickému přístupu se jí po několika marných pokusech, náročných vyjednáváních a zasvěceném vysvětlování potencionálním kupcům podařilo kupce najít a byt prodat k naší spokojenosti a za požadovanou cenu. Navíc její spolupráce s právníkem při podpisu kupní smlouvy a dalších náležitostí je zárukou bezproblémového a zaručeného úspěchu dokončení prodeje. Rádi bychom paní makléřce vyjádřili touto cestou velký dík a naši naprostou spokojenost. Můžeme všem tuto spolehlivou a příjemnou paní, ing. Ivanu Nepožitkovou, vřele doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Monika Klímová
Chci poděkovat paní Ing. Ivaně Nepožitkové za zprostředkování koupi bytu. Velmi oceňuji její pohotovost a lidský přístup. Její služby vřele doporučuji.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Vojtěch Bartl
Paní doktorka Nepožitková mi zprostředkovala 1x prodej a 1x nákup nemovitosti. S jejími službami jsem byl nadmíru spokojen. Je profesionální a zároveň přátelská, velmi ochotná a laskavá. Nemusel jsem se o nic starat, z čehož jsem byl velmi příjemně udiven. Dosud jsem se s lepší realitkou nesetkal
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Sára Váchová
Chci poděkovat paní ing.Nepožitkové za skutečně profesionální přístup k prodeji našeho bytu. Nejen, že prodej proběhl v krátké době, bez potíží,velmi seriozně, přestože se jednalo o byt starší, ale s takto lidským a empatickým přístupem, s jakým paní Nepožitková jedná s každým zúčastněným, se člověk tak často nesetkává. .Stejně tak s její trpělivostí po celou dobu. Její služby rozhodně vřele doporučuji a v budoucnu se na paní Nepožitkovou znovu dovolím obrátit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Zuzana Chalupová
Služby paní ing. Ivany Nepožitkové jsme využili k prodeji bytu v Olomouci a musím s potěšením konstatovat, že jsme byli více než mile překvapeni. Její profesionální přístup k veškeré práci byl úžasný. Dodržování termínu schůzek, přichystané materiály, schůzky s právníkem, vždy vše dokonale připraveno. K její práci není sebemenší důvod k výtce. Kdyby se člověk scházel jen s takovými profesionály, bylo by vše o moc jednoduší. Ještě jednou paní inženýrce moc děkujeme a kdybychom se měli v budoucnu obracet na realitního makléře, vybereme si opět ji.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Jiří Srovna
S paní Nepožitkovou mám taky velice dobré zkušenosti . Rozhodl jsem se prodat svůj menší byt a koupit si větší. Měl jsem z toho docela obavy , když jsem kolem sebe slýchal jak lidé naletí , přijdou o peníze a nakonec nemají nic . Kontaktoval jsem paní Nepožitkovou, ta mě během krátkého období pomalu dostávala z mého stresového opojení a začal jsem věřit jak se říká v lepší zítřky. Prodej se nakonec podařil na jedničku . Za to jsem byl nesmírně rád ,že všechno proběhlo tak hladce. No neváhal jsem a jelikož jsem musel někde bydlet než se mi podaří najít byt nový tak jsem pár měsíců musel bydlet v pronájmu. Opět za pomoci paní Nepožitkové bylo vše rychlé a bezproblémové . A začal poslední krok , najít byt nový a větší . Abych pravdu řekl samotnému se mi to moc nedařilo a nic co by se mi líbilo prostě nebylo. Jednoho dne mě kontaktovala p. Nepožitková jestli bych se nechtěl podívat na jeden byt . Dopadlo to tak ,že jsem na to kývnul ani jsem neváhal a ke koupi došlo rychle a bez klopýtnutí. . Tak ještě jednou strašně moc děkuji paní Nepožitkové za všechno co pro mě udělala. Byla to jistota ať v prodeji tak pronájmu či u koupě. Tady je vidět její profesionalita ,že se o zákazníka opravdu stará a není jí lhostejný. Ještě jednou moc děkuji za dobře odvedenou práci. Jiří Srovnal
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
PhDr. Pavel Pokorný
Na základě velmi dobrých referencí jsem požádal Ing. Ivanu Nepožitkovou PhD. o její služby při prodeji nemovitosti. Vše na čem jsme se dohodli platilo, byly mi velmi dobře doporučeny rady ohledně prodeje nemovitosti. Stejně tak oceňuji velmi příjemné jednání paní makléřky a zejména skvělé profesionální zkušenosti. ... MOHU JEN DOPORUČIT !!
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing.Nataša Grauerová
Služeb ing. Nepožitkové jsem využila v případě prodeje dvou nemovitostí. Obě dvě byly díky ní prodány v krátkém časovém intervalu a za požadovanou cenu. Služby byly na profesionální úrovni. Na veškeré dotazy reagovala obratem. Mohu ji bez sebemenších výhrad doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Jiří Anderš
Zkoušel jsem prodat byt svépomocí. Ale s časem jsem pochopil, že je to komplexní úkol, který vyžaduje profesionální péčí. Obrátil jsem se na paní Nepožitkovou po doporučení a věci se hnuly dynamicky kupředu. Dnes mám prodáno za očekávanou cenu a je po starostech. Vše proběhlo velmi profesionálně a tak jak jsme se dohodli. Po této úspěšné zkušenosti mohu paní Nepožitkovou doporučit všem, kdo potřebuje služby zkušeného, spolehlivého a šikovného realitního makléře.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
MUDr. Radovan Mařák
Nikdy nebylo podstatné zda jsme prodávali či kupovali nemovitost za vysoký finanční obnos nebo naopak malou chatičku v zahrádkářské kolonii, či pronajímali byt. Vždy byly služby paní ing. Nepožitkové perfektní. Naprostou samozřejmostí je pro ni dodržování termínů veškerých schůzek, připravená dokumentace nemovitosti, poradenství ohledně financování, event. vyřizování hypotéky až po kompletní nachystání smlouvy k podpisu. Je vidět , že tato realitní makléřka není na trhu s nemovitostmi žádným nováčkem a v oblasti financí má mnoholeté zkušenosti.... MOHU JEN DOPORUČIT !!
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Michal Novotný
Naprostá spokojenost. Paní makléřka je velice příjemná paní, která své práci rozumí, je maximálně vstřícná a klientovi se plně věnuje i ve volném čase. Navštívili jsme několik realitních kanceláří a tři byty jiní prodávali 2 roky, ale díky paní ing. Nepožitkové a jejímu přístupu byly byty prodané během 3 měsíců. Celá transakce byla skvěle zorganizovaná, rychlá a profesionální. Doporučuji ji svým známým.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Anna Chybíková
děkuji Vám za veškerou činnost, kterou jste věnovala mojí záležitosti. Jsem velmi spokojená jak to všechno bez problémů a hlavně rychle proběhlo.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Helena a Hamed Al Kirbiovi
Na paní ing. Nepožitkovou jsme se s manželem obrátili při prodeji domu. Byla to dobrá volba -nemuseli jsme se o nic starat, byli jsme pravidelně telefonicky informováni o nabídkách a průběhu prodeje. Jedinou naší povinností bylo dostavit se ve smluvenou dobu k podpisu smlouvy u advokáta. Paní inženýrka Nepožitková vše profesionálně zajistila. Naprostá spokojenost - úspora času a nervů. Vřele doporučujeme. Helena a Hamed Al Kirbiovi
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Ludvík Navrátil
S paní Ing. Nepožitkovou spolupracuji více než 6 let. Prodávala mi několik novostaveb bytů, zajistila kupujícím financování. S jakýmikoliv odbornými dotazy se na ni mohu obracet, vždy mi dokáže správně poradit. Svým známým doporučuji, aby se na ni obraceli.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Jolana Chlápková
Paní makléřka Ivana Nepožitková nám prodávala rodinný dům. Pokaždé jednala profesionálně, zařídila potřebné doklady, které s prodejem souvisely. Kupujícím zařídila hypotéku. Dobře se mi s ní spolupracovalo, mohu ji doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Igor Báňa
Práci paní inženýrky Nepožitkové musím hodnotit víc než kladně. Veškeré záležitosti, které jsme spolu řešily,dopadly na výbornou. Pomohla mi sehnat byt a bezproblémově se stará o jeho pronájem. Děkuji ji za vstřícné a rychlé jednání.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Jana Návratová
Paní Ing. Ivanu Nepožitkovou mohu jen doporučit, těm, kteří potřebují zajistit rychlý prodej nebo pronájem nemovitosti. Její práce je profesionální, má osobní přístup a naplní vaše očekávání. Probrala se mnou všechny reálné možnosti a vše zařídila dle mého přání. S její prací jsem byla velice spokojená, nemusela jsem se o nic starat, což je v dnešní uspěchané době k nezaplacení.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
M. Koldas
Velmi ochotná a pohodová paní , rychlé a přímé jednání.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Petra Staňková
S Ivou Nepožitkovou spolupracujeme na pronajímání našich bytů již dlouho a spolupráce s ní byla vždy příjemná a bezproblémová.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Cajthamlová Jaroslava
Jeste jednou vam dekuji za hezke jednani a slusne vystupovani pri prohlidce bytu.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti