Reference

Přehled získaných referencí od spokojených klientů.

Ing. Renata Chovanečková, Ředitel pobočky B-4 Financování bydlení, ČSOB Olomouc
Ing. Ivana Nepožitková Ph.D. spolupracuje s naší bankou (Hypoteční bankou /ČSOB) již řadu let, patří mezi naše nejvýkonnější poradce. Oceňuji na ni vysokou míru profesionality, schopnost vyřešit složité obchodní případy vždy s cílem nalézt to nejlepší řešení pro klienta. Práci finančního poradce odvádí na vysoké úrovni a svoji klientelu tak získává především na základě těch nejlepších referencí od spokojených klientů.
Hypotéka
Rostislav Baláž
Přes paní Ing. Nepožitkovou jsme koupili dům a prodali byt. Obě transakce byly poměrně komplikované, včetně hypotečního úvěru. Paní makléřka ale ke své práci přistupuje velice profesionálně, se 100% zájmem sladit vše ke spokojenosti klienta, takže se v obou případech povedlo na jedničku. Proto můžeme paní Ing. všem jedině doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Jiří Srovna
Už je to asi tradice a jsem za to moc rád , že jsem někdy vůbec paní ing Nepožitkovou potkal . Opět jsem potřeboval prodat svoji nemovitost . Říkám opět, protože už jsem s paní Nepožitkovou řešil bytovou situaci dohromady čtyřikrát a vždy to dopadlo nad moje očekávání. Spolehlivá profesionálka, přesně ví co dělá a když se řekne práce je mým koníčkem tak od ní to platí dvojnásob .Suprová komunikace , každá čerstvá informace okamžitě podána, všechno prostě vždy dotáhnuto do konce na 100 %. Prostě jistota . Já jsem štastný , že se rychle prodalo a moje představa ceny byla naplněna jak se říká do koruny. Paní Nepožitkovou mohu doporučit nejvíc co to jenom jde. Tak ještě jednou moc a moc děkuji
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Věra Krakovská
Velmi děkuji paní inženýrce za realizaci našeho snu. Během krátké doby jsem potřebovala vyřešit bydlení. Paní Nepožitková mi nejen vždy velmi rychle poradila, ale také mi pomohla nad rámec obvyklých makléřských povinností. Velmi oceňuji její pohotovost a empatii. Lidský přístup paní inženýrky je naplněn důvěrou.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
MUDr. Lukáš Pospíšil
S paní inženýrkou Nepožitkovou jsme s bratrem řešili koupi naši nemovitosti. Musím říct, že od začátku byl přístup velice příjemný, profesionální a hlavně lidský. Vše nám vždy vysvětlila a starala se, abychom byli, jako klienti nejvíce spokojení. Je vidět, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí a vše dělá pro své klienty. V dnešní době je těžké najít člověka, který svoji práci dělá poctivě a pro klienty. Paní inženýrku bych doporučil a pokud bych měl někdy řešit koupit nemovitosti, finanční poradenství, tak bych se obrátil na paní Nepožitkovu. Za její služby děkuji.
Hypotéka
Ivana Švecová
Paní Nepožitková nám zprostředkovala koupi nemovitosti, provedla profesionální práci, byli jsme naprosto spokojení. Vše probíhalo v domluvených termínech a nevznikaly žádné zbytečné prodlevy. Její služby v oblasti prodeje a koupě nemovitosti můžeme jen doporučit. Dana a Jiří“ Jste zatím jediná z developerů (nebo realitních pracovníků), která byla i po telefonu velmi příjemná a poslala jste hned napoprvé a obratem podrobné informace. Velmi Vám musím poděkovat za tento přístup, ať již spolu budeme nebo nebudeme v kontaktu. Obvykle mám pocit, že druhou stranu "otravuju
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Filip Pekárek
S pani Nepožitkovou jsem spolupracoval na koupi domu a realizaci hypotéky. Vše probíhalo na profesionální úrovni v dohodnutých terminech. Rozhodne se můžete spolehnout na ochotu, vstřícnost a hledáni řešeni.
Hypotéka
M. Koldas
Velmi ochotná a pohodová paní , rychlé a přímé jednání.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Vojtěch Bartl
Paní doktorka Nepožitková mi zprostředkovala 1x prodej a 1x nákup nemovitosti. S jejími službami jsem byl nadmíru spokojen. Je profesionální a zároveň přátelská, velmi ochotná a laskavá. Nemusel jsem se o nic starat, z čehož jsem byl velmi příjemně udiven. Dosud jsem se s lepší realitkou nesetkal.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Mgr. Kateřina Valentová
S manželem jsme prodávali byt sice v osobním vlastnictví, ale s 1/3 podílem na společném rodinném domě. Hned od počátku jsme věděli, že to nebude jednoduché, a proto jsme se obrátili o pomoc na paní ing. Ivanu Nepožitkovou. A jen díky její profesionalitě, dlouholetým zkušenostem a taktickému přístupu se jí po několika marných pokusech, náročných vyjednáváních a zasvěceném vysvětlování potencionálním kupcům podařilo kupce najít a byt prodat k naší spokojenosti a za požadovanou cenu. Navíc její spolupráce s právníkem při podpisu kupní smlouvy a dalších náležitostí je zárukou bezproblémového a zaručeného úspěchu dokončení prodeje. Rádi bychom paní makléřce vyjádřili touto cestou velký dík a naši naprostou spokojenost. Můžeme všem tuto spolehlivou a příjemnou paní, ing. Ivanu Nepožitkovou, vřele doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Bc. Michal Lakomý
Paní Ing. Ivanu Nepožitkovou mohu jen doporučit Vám všem, kteří jste si ještě nevybrali svého hypotečního poradce. Její práce je profesionální, pečlivá a osobní přístup je prostě a jednoduše k nezaplacení. Probrala se mnou všechny reálné možnosti, doporučila mi tu nejlepší a vše ostatní zařídila. S ženou jsme šli do banky jen k podpisu. Opravdu vřele doporučuji.
Hypotéka
PhDr. Pavel Pokorný
Na základě velmi dobrých referencí jsem požádal Ing. Ivanu Nepožitkovou PhD. o její služby při prodeji nemovitosti. Vše na čem jsme se dohodli platilo, byly mi velmi dobře doporučeny rady ohledně prodeje nemovitosti. Stejně tak oceňuji velmi příjemné jednání paní makléřky a zejména skvělé profesionální zkušenosti. ... MOHU JEN DOPORUČIT!!
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Chybíková Anna
Děkuji Vám za veškerou činnost, kterou jste věnovala mojí záležitosti. Jsem velmi spokojená jak to všechno bez problémů a hlavně rychle proběhlo.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Hana Zatloukalová
Děkuji touto cestou paní Ing. Nepožitkové za velmi příjemný, profesionální a lidský přístup při zprostředkování prodeje bytu. Okolnosti byly poměrně složité, přesto si s nimi paní Ing. Nepožitková velmi dobře poradila. Ještě jednou děkuji.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
I.T.
Nákup nemovitosti s paní doktorkou Nepožitkovou proběhl hladce. Jsem v tomto oboru laik a tedy jsem měla plno dotazů. Na všechny jsem dostala smysluplnou odpověď, což je myslím pozoruhodné.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Sára Váchová
Chci poděkovat paní ing.Nepožitkové za skutečně profesionální přístup k prodeji našeho bytu. Nejen, že prodej proběhl v krátké době, bez potíží,velmi seriozně, přestože se jednalo o byt starší, ale s takto lidským a empatickým přístupem, s jakým paní Nepožitková jedná s každým zúčastněným, se člověk tak často nesetkává. .Stejně tak s její trpělivostí po celou dobu. Její služby rozhodně vřele doporučuji a v budoucnu se na paní Nepožitkovou znovu dovolím obrátit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
MUDr. Radovan Mařák
Nikdy nebylo podstatné zda jsme prodávali či kupovali nemovitost za vysoký finanční obnos nebo naopak malou chatičku v zahrádkářské kolonii, či pronajímali byt. Vždy byly služby paní ing. Nepožitkové perfektní. Naprostou samozřejmostí je pro ni dodržování termínů veškerých schůzek, připravená dokumentace nemovitosti, poradenství ohledně financování, event. vyřizování hypotéky až po kompletní nachystání smlouvy k podpisu. Je vidět , že tato realitní makléřka není na trhu s nemovitostmi žádným nováčkem a v oblasti financí má mnoholeté zkušenosti.... MOHU JEN DOPORUČIT !!
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Michal Novotný
Naprostá spokojenost. Paní makléřka je velice příjemná paní, která své práci rozumí, je maximálně vstřícná a klientovi se plně věnuje i ve volném čase. Navštívili jsme několik realitních kanceláří a tři byty jiní prodávali 2 roky, ale díky paní ing. Nepožitkové a jejímu přístupu byly byty prodané během 3 měsíců. Celá transakce byla skvěle zorganizovaná, rychlá a profesionální. Doporučuji ji svým známým.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Ludvík Navrátil
S paní Ing. Nepožitkovou spolupracuji více než 6 let. Prodávala mi několik novostaveb bytů, zajistila kupujícím financování. S jakýmikoliv odbornými dotazy se na ni mohu obracet, vždy mi dokáže správně poradit. Svým známým doporučuji, aby se na ni obraceli.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Zuzana Chalupová
Služby paní ing. Ivany Nepožitkové jsme využili k prodeji bytu v Olomouci a musím s potěšením konstatovat, že jsme byli více než mile překvapeni. Její profesionální přístup k veškeré práci byl úžasný. Dodržování termínu schůzek, přichystané materiály, schůzky s právníkem, vždy vše dokonale připraveno. K její práci není sebemenší důvod k výtce. Kdyby se člověk scházel jen s takovými profesionály, bylo by vše o moc jednoduší. Ještě jednou paní inženýrce moc děkujeme a kdybychom se měli v budoucnu obracet na realitního makléře, vybereme si opět ji.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Helena a Hamed Al Kirbiovi
Na paní ing. Nepožitkovou jsme se s manželem obrátili při prodeji domu. Byla to dobrá volba -nemuseli jsme se o nic starat, byli jsme pravidelně telefonicky informováni o nabídkách a průběhu prodeje. Jedinou naší povinností bylo dostavit se ve smluvenou dobu k podpisu smlouvy u advokáta. Paní inženýrka Nepožitková vše profesionálně zajistila. Naprostá spokojenost - úspora času a nervů. Vřele doporučujeme.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Monika Klímová
Chci poděkovat paní Ing. Ivaně Nepožitkové za zprostředkování koupi bytu. Velmi oceňuji její pohotovost a lidský přístup. Její služby vřele doporučuji.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Michal Šibera
V loňském roce jsem na doporučení známého kontaktoval paní Ing. Ivanu Nepožitkovou, která mi vyjednala hypoteční úvěr na koupi nemovitosti za podmínek, se kterými jsem byl nadmíru spokojen. Její přístup k vyřízení úvěru byl profesionální, vše zajistila a zkontrolovala, prakticky jsem se o nic nemusel starat, jednání v bance a následné čerpání úvěru proběhlo zcela bez problémů. Vřele doporučuji využít služeb paní Nepožitkové.
Hypotéka
Manželé Ondráčkovi
S paní Nepožitkovou jsme spolupracovali při koupi pozemku a vyřizování hypotéky. Její přístup byl velice osobní, profesionální a hlavně aktivní. Vzhledem k tomu, že jsme s koupí ani prodejem nemovitostí neměli žádné zkušenosti z minulosti, byl její přístup z naší strany přijat s díky. Byla příjemná, obětavá a v mém případě i velice trpělivá. Doporučujeme.
Hypotéka
Mgr. Jaromír Pavlík
Pracuji trvale v Praze, v Olomouci jsem potřeboval zařídit úvěr na rekonstrukci bytu. Paní makléřka všechno zařídila a svou profesionalitou mě přesvědčila, že jejích služeb rád využiji i v budoucnosti. Jsem zvyklý na kvalitu a spolehlivost. V tomto ohledu obstála na výbornou. Doporučuji.
Hypotéka
Jolana Chlápková
Paní makléřka Ivana Nepožitková nám prodávala rodinný dům. Pokaždé jednala profesionálně, zařídila potřebné doklady, které s prodejem souvisely. Kupujícím zařídila hypotéku. Dobře se mi s ní spolupracovalo, mohu ji doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing.Nataša Grauerová
Služeb ing. Nepožitkové jsem využila v případě prodeje dvou nemovitostí. Obě dvě byly díky ní prodány v krátkém časovém intervalu a za požadovanou cenu. Služby byly na profesionální úrovni. Na veškeré dotazy reagovala obratem. Mohu ji bez sebemenších výhrad doporučit.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Igor Báňa
Práci paní inženýrky Nepožitkové musím hodnotit víc než kladně. Veškeré záležitosti, které jsme spolu řešily,dopadly na výbornou. Pomohla mi sehnat byt a bezproblémově se stará o jeho pronájem. Děkuji ji za vstřícné a rychlé jednání.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Michal Satke
Paní Ing. Ivana Nepožitková PhD. svým profesionálním přístupem dopomohla mé osobě, jakožto i mé rodině velmi rychle a za výborných podmínek sjednat a téměř bezstarostně vyřídit hypoteční úvěr na můj nový vysněný rodinný dům v Olomouci. Dále ještě musím podotknout, že mám již předchozí zkušenosti se sjednáváním hypoték, ale nikdy jsem se neshledal s takovou spolehlivostí jako u paní Nepožitkové, která disponuje velmi vstřícným přístupem a příjemným vystupováním. Potencionálním klientům mohu vřele doporučit.
Hypotéka
Martina Vajdová
S přítelem jsme chtěli koupit dům. Paní Ing. Nepožitková jednala velmi ochotně a poradila ve všem, co bylo potřeba ke koupi domu včetně vyřízení hypotéky. Její profesionální přístup, důslednost a orientace, jak na finančním, tak realitním trhu, se dnes opravdu špatně hledá. Spoustu věcí vyřídila za nás, takže jsme měli ušetřeno hodně práce na některých úřadech. Úvěr i převod peněz proběhl bez problémů, taktéž přepis na katastru. Pokud budeme kdykoliv něco kupovat, či prodávat, s jistotou se opět rádi obrátíme na paní Ing. Ivanu Nepožitkovou. Rozhodně doporučuji!
Hypotéka
Ing. Jana Návratová
Paní Ing. Ivanu Nepožitkovou mohu jen doporučit, těm, kteří potřebují zajistit rychlý prodej nebo pronájem nemovitosti. Její práce je profesionální, má osobní přístup a naplní vaše očekávání. Probrala se mnou všechny reálné možnosti a vše zařídila dle mého přání. S její prací jsem byla velice spokojená, nemusela jsem se o nic starat, což je v dnešní uspěchané době k nezaplacení.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Jiří Srovnal
S paní Nepožitkovou mám taky velice dobré zkušenosti . Rozhodl jsem se prodat svůj menší byt a koupit si větší. Měl jsem z toho docela obavy , když jsem kolem sebe slýchal jak lidé naletí , přijdou o peníze a nakonec nemají nic . Kontaktoval jsem paní Nepožitkovou, ta mě během krátkého období pomalu dostávala z mého stresového opojení a začal jsem věřit jak se říká v lepší zítřky. Prodej se nakonec podařil na jedničku . Za to jsem byl nesmírně rád ,že všechno proběhlo tak hladce. No neváhal jsem a jelikož jsem musel někde bydlet než se mi podaří najít byt nový tak jsem pár měsíců musel bydlet v pronájmu. Opět za pomoci paní Nepožitkové bylo vše rychlé a bezproblémové . A začal poslední krok , najít byt nový a větší . Abych pravdu řekl samotnému se mi to moc nedařilo a nic co by se mi líbilo prostě nebylo. Jednoho dne mě kontaktovala p. Nepožitková jestli bych se nechtěl podívat na jeden byt . Dopadlo to tak ,že jsem na to kývnul ani jsem neváhal a ke koupi došlo rychle a bez klopýtnutí. . Tak ještě jednou strašně moc děkuji paní Nepožitkové za všechno co pro mě udělala. Byla to jistota ať v prodeji tak pronájmu či u koupě. Tady je vidět její profesionalita ,že se o zákazníka opravdu stará a není jí lhostejný. Ještě jednou moc děkuji za dobře odvedenou práci. Jiří Srovnal
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Jiří Anderš
Zkoušel jsem prodat byt svépomocí. Ale s časem jsem pochopil, že je to komplexní úkol, který vyžaduje profesionální péčí. Obrátil jsem se na paní Nepožitkovou po doporučení a věci se hnuly dynamicky kupředu. Dnes mám prodáno za očekávanou cenu a je po starostech. Vše proběhlo velmi profesionálně a tak jak jsme se dohodli. Po této úspěšné zkušenosti mohu paní Nepožitkovou doporučit všem, kdo potřebuje služby zkušeného, spolehlivého a šikovného realitního makléře.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Ing. Michal Řehulka
S mojí životní partnerkou jsme byli postaveni před důležitý krok v životě a to koupě nového bytu, kvůli rozrůstající se rodině. Děti potřebují ke spokojenému životu nejen lásku, ale také dostatek místa pro vlastní realizaci. Jelikož nejsem kovaný, ani moje žena, v oboru realit a poskytování hypoték, hledali jsme pomocnou ruku. Tu nám nabídla paní Ing. Ivana Nepožitková. Právě paní Nepožitkové vděčíme za to, že naše dítě a druhé. které je na cestě má zajištěné spokojené a prostorné bydlení v bytě 3+kk. Paní Nepožitková nás svojí nesmírnou ochotou, pracovitostí a flexibilitou provedla všemi nástrahami, které představuje dnešní situace na trhu s realitami a zejména pak poskytování Hypotečních úvěrů. Její pomoci si moc vážíme a jsem za ni rádi. Mohu za sebe a věřím že i za ženu, vřele paní Nepožitkovou doporučit všem, kteří řeší své bydlení. Paní Nepožitková je zkrátka veliký PROFESIONÁL ve svém oboru!
Hypotéka
Ing. Petra Staňková
S Ivou Nepožitkovou spolupracujeme na pronajímání našich bytů již dlouho a spolupráce s ní byla vždy příjemná a bezproblémová.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti
Petra Kelarová
Paní Nepožitková je naprostý profesionál ve svém oboru. Pomohla nám vyřídit vše potřebné ke koupi domu, zejména hypotéku, která byla poměrně složitá. Bez ní bychom jen těžko vše vyřídili. Navíc je velmi lidská a ochotna pomoci jak jen to jde
Hypotéka
Dagmar Hamplová
S paní inženýrkou Nepožitkovou, spolupracuji  při pronájmu mých nemovitostí již mnoho let. Jednání s ní je vždy perfektní, precizní a profesionální. Mohu ji všem vřele doporučit jak ke zprostředkování pronájmu nebo prodeje nemovitostí,  tak i  k vyřízení  hypotečního úvěru, který mi velmi rychle vyřídila za skvělých podmínek u České spořitelny.
Hypotéka
Cajthamlová Jaroslava
Jeste jednou vam dekuji za hezke jednani a slusne vystupovani pri prohlidce bytu.
Prodej / Koupě / Pronájem nemovitosti